O nas

Hej, to my – Ania i Agnieszka. Od wielu lat zajmujemy się marketingiem w dużych firmach – korporacjach i agencjach. Mamy też doświadczenie w prowadzeniu swoich własnych biznesów, między innymi sklepów internetowych.

Znamy marketing do strony dużych firm, które dysponują budżetami i wieloosobowymi działami marketingu – jesteśmy wykształcone w teorii i doświadczone w praktyce na różnych stanowiskach. Wiemy też, jak ciężko trzeba pracować, żeby prowadzić swój biznes – że trzeba się znać na wszystkim i radzić sobie bez pomocy wyspecjalizowanych agencji.

Założyłyśmy tego bloga, ponieważ wierzymy, że wiedza marketingowa, którą dysponują duże korporacje, jest tak samo potrzebna w małych firmach.

Zasady marketingu są uniwersalne – sukces odnoszą marki, które najlepiej potrafią zaspokajać potrzeby swoich klientów. Nieważne, czy małe, czy duże. Nasz blog ma na celu przedstawienie Wam tych zasad w sposób, który nie wymaga specjalistycznej wiedzy i dodatkowych budżetów i jest dostosowany do potrzeb małych, również jednoosobowych firm.

Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszego doświadczenia i będziemy miały możliwość wesprzeć Was w rozwijaniu Waszych biznesów.